11 Čvc 2017

Naše myčky jsou číslem jedna v Evropě. Ročně vyrobíme cca 200 myček – což je 1 myčka na necelé dva dny. Takový objem výroby vyžaduje odpovídající prostředí.

Všem zájemcům o koupi myčky, než se rozhodnou pro naši firmu, nabízíme výlet do polských Skarbimierzyc, malé vesničky poblíž Štětína, kde se nachází sídlo firmy. Ne každému se podaří tuto exkurzi absolvovat, aby se přesvědčil na vlastní oči, že s námi nekupuje zajíce v pytli.

Dnes proto nahlédneme pod pomyslnou pokličku BKF, abychom Vám mohli ukázat jak a kde se vyrábějí naše automyčky, aniž bychom museli strávit hodiny cestováním. Bude to taková virtuální prohlídka.

Srdce = vedení společnosti

Od roku 2007 firmu vede Piotr Andrzajewski a jeho žena Klaudie Fedorowicz – Andrzejewska. Společně tvoří srdce společnosti a jsou iniciátory směru, kterým se firma ubírá.

“Jsem vystudovaný elektrotechnický inženýr. Programování je můj koníček a já jsem se vždy snažil ubírat tímto směrem. Kombinací mého zaměření: hydrauliky a mechaniky, vznikl koncept tohoto produktu – programu, moderní, inteligentní myčky v cloudu. Což umožňuje lehce spravovat myčku.”  – říká Piotr Andrzejewski.

Mozek společnosti – kanceláře

Výroba automyčky se v BKF dělí na dvě zásadní části – je to vývoj softwaru a samotná výroba myčky.

Kanceláře jsou tedy takovým mozkem společnosti, kde se pracuje na softwaru pro správu myčky, vývoji mycí technologie a všech inovacích a vylepšeních spojených s rozvržením technologie v technickém kontejneru myčky.

BKF zaměstnává vlastní IT vývojářský tým. Díky tomu jsme se stali průkopníky mnoha, dnes již běžně používaných a vysoce ceněných technologických řešení, o kterých se můžete dočíst více zde.

Jsme rovněž první společností, která úspěšně zavedla placení bezkontaktní kartou nebo mobilem na myčce v Evropě.

play icon

Výrobní areál – tělo firmy

Správně zařízená hala s potřebnými nástroji a materiály je pro nás základem. V našem výrobním areálu striktně uplatňujeme filozofii 3STÚ: systematičnost, selekce, standardizace, třídění, úklid.

Vše má svůj řád a své místo, což šetři čas a usnadňuje práci všem.

Myčky se montují s hotových komponentů, ještě nedávno byly dokonce i plechy ohýbaný na místě, nyní už dorazí na místo ve správném tvaru. Součástí areálu jsou samozřejmě i sklady, které do všech koutů Evropy expedují potřebné součástky a čistící prostředky. I tady má vše svoje místo.

Tady naše virtuální prohlídka končí. Doufáme, že se líbila natolik, že se přece jen rozhodnete zavítat sami, přesvědčit se na vlastní oči.  Konec konců každý ví, že se dnes kupují už jen kinder vajíčka a ne zajíci v pytli.


KOLIK STOJÍ AUTOMYČKA – ZEPTEJTE SE NA CENU