head-techniki

Mycí techniky do myčky

Mycí techniky do myčky

Naše společnost má ve své široké nabídce také koupi pouhé technologie myčky. Lze tak jednoduše vyměnit starou technologii na moderní technologické řešení BKF, nezávisle na značce předchozího zařízení. Možnost modernizace Vám pomůže udržet krok s konkurencí, navíc výměna technologie pro Vás bude obrovským technologickým skokem do budoucnosti. Otevřou se Vám nové možnosti k vylepšení myčky o nové doplňky, zvýšíte bezpečnost a atraktivitu objektu, což se určitě odrazí i v obratech. Profesionálové z BKF dokáží vytvořit flexibilní řešení, přizpůsobené Vašim specifickým potřebám.

Technika kontejnerové myčky

Technika BKF snoubí komponenty nejvyšší kvality a nejmodernější řešení. Naše inovativní kontejnerová technologie je kromě BKF kontejneru kompatibilní i s jinými, pro tento účel přizpůsobenými, technologickými objekty. Naši servisní technici dokáží přizpůsobit montáž mycího zařízení do všech prostor investora. Což je skvělé východisko pro majitele s již fungujícím provozem, navíc snižuje pořizovací náklady investice.

prod-technika

Řídicí skříň

Průmyslový počítač s LCD monitorem a autorským programem.

Systém dávkování tekutých chemických přípravků

Precizní elektronická čerpadla pro každý mycí program.

Dávkovač prášku

Šnekový dávkovač z nerezové oceli, nádrž s čidly hladiny vody s práškem.

Systém úpravy vody

Modul reverzní osmózy, dvou-sloupcový změkčovač vody a objemná nádrž na osmotickou vodu (750 / 2000 l).

Vysokotlaký modul

Čerpadla BKF CAT 340D, dvourychlostní motory.

Nosná konstrukce

Pevný rám z nerezové oceli.

mnoho možností v kompaktním provedení Technika modulové myčky

Vlastníte staré moduly bez špičkových zařízení a chtěli byste je modernizovat? Technologii Vašeho starého modulu dokážeme nahradit technologicky vyspělou modulární technikou BKF. To Vám umožní instalaci široké množství doplňkových funkcí, jako je čtečka paypass, systém věrnostních karet, mobilní platby nebo připojení k řídícímu panelu prostřednictvím internetu.

konstr-modul

Kompaktní provedení

Nosná konstrukce a opláštění z nerezové oceli, dveře s personalizovanou grafikou, vestavný úchyt na pistoli s tryskou.

Ovládací panel

Vestavný ovládací panel s tlačítky programů, počítadlem a mincovníkem. Lze přidat čtečku platebních karet, čtečku věrnostních karet a čtečku bankovek.

Mycí technika

Kompletní mycí technika (2 nebo 3 mycí stanoviště), 5 mycích programů.