head-portal

Portálové automyčky

Portálová automyčka BKF

Inovační portálová myčka BKF skvěle doplní Vaše fungující podnikání. Díky "portálu" oslovíte osoby, které nerady používají samoobslužný systém. Klienti myček nejčastěji volí rychlé bezkontaktní mytí, avšak čas od času využívají pro kompletní vyčištění portálové myčky. Skvěle se doplňují.

 • ico-gray-portalModerní produkt
 • ico-gray-zabezpieczenieProdloužená životnost
 • ico-gray-elastycznoscPružné konfigurace nastavení
Portal-220325_640x640-min
 • ico-gray-ochronaAntikorozní povlak
 • ico-gray-personalizacjaPersonalizace vzhledu myčky

S myčkou BKF získáte

Portálová myčka BKF uspokojí i nejnáročnější klienty a zvýší příjmy majitele myčky. Naše myčka vznikla díky využití inovačních technologií mytí. Jedná se o pokročilé technologické řešení, s přístupem k řídící jednotce přes internet. Veškeré parametry myčky lze zjistit v aplikaci. Kromě toho je konstrukce portálové myčky chráněna před korozí, díky použití galvanického pozinku.

 • thick icon

  Tři samostatně ovládané kartáče pro bezkontaktní mytí s inovační metodou nastavení, která umožní optimální polohu kartáčů vůči karoserii a stálý přítlak kartáčů na každé místo na autě.

 • thick icon

  Všechny pohony jsou řízené střídači, tak je zaručena delší životnost dílů díky plynulému rozjezdu. To umožní úsporu elektrické energie a zvýší možnost diagnostiky a časného zjištění poruchy.

 • thick icon

  Vysouvací dvojité trysky pro ostřik odvápněnou vodou se sušičkou pro efektivní vysoušení bez bílých skvrn a šmouh.

 • thick icon

  Chemické přípravky dávkované 6 čerpadly umožní precizní dávkování chemického přípravku pro každé mytí (aktivní pěna, šampon, vosk, sušení, lesk, poklice a ráfky).

staff-LukaszW-01
ico-white-zabezpieczenie
ico-white-elastycznosc
ico-white-ochrona

Technicka specifikace

Minimální rozměry prostoru Minimální délka prostoru: 10,50 m, minimální šířka prostoru: 5,0 m. Výška vyplývající z modelu stroje + 0,70 m.
Výška mytí Přizpůsobeno potřebám: 2,10 m, 2,50 m, 3,00 m.
Délka kolejnic 10 m (volitelně 12m).
Hodnoty dodávek Elektřina max. 18 kW. Voda 1” DN25, max. 1,25 m³/h, tlak v síti 4-6 bar.
Sušení 4 turbíny o síle 4kW každá. Dvě střešní turbíny (vysoce specializovaný způsob řízení tryskami) a dvě boční turbíny.
Mytí ráfků Až do velikosti 21″.
Mycí programy Dle přáni Klienta (možnost volby).
Záruka Dvouletá záruka při pravidelných kontrolách každých 6 měsíců a užívání speciálních chemických prostředků společnosti BKF.

Dostupné způsoby platby

Portálovou myčku BKF lze rozšířit o další platební systémy. Standardně je u portálu instalován mincovník. S ohledem na současné trendy naše nabídka obsahuje možnost bezkontaktních plateb. Rozšíření myčky o čtečku paypass, anebo platbu přes smartfon, představuje vyšší příjmy pro majitele myčky. Chybějící mince v peněžence již nejsou problém. Bezkontaktní platba umožní získat mladé klienty, kteří se zajímají o moderní technologie. V současné době jsou chybějící mince v peněžence pravidlem, ale většina z nás se neobejde bez svého mobilu a může zaplatit přes aplikaci.

Rozměry myčky

model zařízení výška zařízení šířka zařízení šířka mytí výška mytí
Wash 2100 3,25 m 3,51 m 2,40 m 2,10 m
Wash 2500 3,65 m 3,51 m 2,40 m 2,50 m
Wash 3000 4,15 m 3,51 m 2,40m 3,00 m

Automyčka šitá na míru Vyberte konfiguraci Vaší automyčky a získejte nabídku

 • ico-gray-stoper

  Reagujeme rychle

 • ico-gray-handshake

  Bez zprostředkovatelů

 • BKF Mainpage Icons GRAY-19

  Nabídka je nezávazná

 • raporty

  Nabídka na základě Vašich potřeb

sun moon
konstruktor-portal