back-full-programy-min

Mycí programy

Unikátní mycí technologie Komplexní program péče o vozidlo

Díky letitým zkušenostem a úzké spolupráci s firmou Tenzi jsme vytvořili unikátní systém bezkontaktního mytí vozidel. Spolupráce našich inženýrů a technologů přes chemii našeho partnera vyústila vytvořením mycích programů, které spojují ve vhodném poměru tlak, teplotu, chemii a demineralizovanou vodu.

Standardní mycí programy

 • ico-gray-program-02Hlavní mytí

  odstraňování nečistot. Teplá změkčená filtrovaná voda s přídavkem tekutého prostředku (šamponu) nebo neutralního chemického prášku pro lak umožní vám odstranit tvrdou ečistotu (včetně hmyzu).

 • ico-gray-program-03Oplach

  příprava na údržbu. Zbytky nečistot a chemických prostředků se po samoobslužném mytí opláchnou čistou vodou.

feat-autko-front-min
 • ico-gray-program-04Konzervace pomocí vosku

  ochrana laku. Filtrovaná voda – změkčená voda s polymerem nejnovější generace, který lak pokryje tenkou a tvrdou vrstvou. Díky vysoké teplotě se tato vrstva „přilne“ ke karoserii. Systematická aplikace tohoto programu chrání karoserii vozidla před špínou a škodlivými povětrnostními vlivy (voda, slunce), zabraňuje absorbování prachu a písku, a zaručuje tak trvalou péči.

 • ico-gray-program-05Závěrečný oplach - leštění

  lesk beze skvrn. Omytí karoserie změkčenou vodou bez minerálů (demineralizovaná voda) umožňuje dosáhnout efektu bez stop a skvrn. Kromě toho použití sušicího a leštícího prostředku v mycích linkách BKF CarWash zanechává lesklý efekt a vylučuje potřebu otřít nebo vysušit vozidlo.

Vaši klienti poznají rozdíl Aktivní pěna

Nedovolte, ať je konkurence před vámi. Zajistěte klientům mytí na nejvyšší úrovni, zajistěte si na myčce program Aktivní pěny.

Speciální pistole tvoří efektní, hustou pěnu, která pečlivě pokryje celý vůz. Díky tomu aktivní částice pěny rozpustí i nejvíce odolnou špínu a usnadní základní mytí.

nabídka chemie
back-full-piana-min

Dodatečné mycí programy

Předmytí

předmytí a změkčení hrubých nečistot

Nástřik chemického prostředku pomocí změkčené vody, příprava na samoobslužné mytí vozidel (změkčení odolných nečistot).

Mytí kartáčem

domývání

Mytí kartáčem s aktivním šamponem jako extra mycí program. Odstraňuje odolné nečistoty, ne poškozuje lak.

Mytí turbokartáčem

důkladné čištění

Mytí kartáčem s aktivním šamponem pod vysokým tlakem. Odstraňuje zvláště odolné nečistoty, nepoškozuje lak, vytváří velmi hustou pěnu.

Aktivní pěna

změkčení hrubých nečistot

Vysoký tlak, studená změkčená voda s aktivní pěnou, nanáší se speciální pistolí. Změkčuje perzistentní nečistoty, usnadňuje hlavní mytí, udělá efektivní hustou pěnu.

Postřik ráfků

Program postřik ráfků – ocelových, hliníkových. Odstraňuje perzistentní nečistoty s brzdových destiček. Může se rovněž využít pro odstraňování hmyzu (pokud se použije správný čistící prostředek).