head-techniki

Další možnosti myčky

ostatní vybavení myčky Vy rozhodujete, co Vás zajímá

Široká řada integrovaných řešení, stejně jako i dodatků Vám dovolí poskládat myčku, která bude přizpůsobena potřebám dané lokalizace. K Vaší dispozici Vám nabízíme databázi řešení, které Vám zaručí vyšší příjmy, vysokou úroveň zabezpečení myčky a výhodu vzdálené správy technických parametrů.

Optimalizace nákladů Systémy, které snižují náklady podnikání

Každý investor si přeje skrátit návratnost investice. Zákazníci BKF mají k dispozici několik řešení, která pomohou snížit provozní náklady myčky. Takové vybavení zařízení, které Vám pomůže rychle reagovat i na nepředvídatelné situace, které by normálně myčku vyřadily z provozu.

 • thick icon

  Kondenzační kotel

  Úspory energie a plynu až 15% lze dosáhnout instalací kondenzačního kotle.

 • thick icon

  Inteligentní vyhřívání podlahy

  Automatické nastavení teploty podlahového vytápění v zimním období (bez nutnosti ručního nastavení majitelem), Vám ušetří až 30% topné energie určené k ohřevu podlahy.

 • thick icon

  Nastavení systému vysokého tlaku

  Pro každý program je možné nastavit požadovaný tlak individuálně. Je to výhodné pro hydraulický systém myčky. Získáte nižší servisní náklady, úsporu vody a elektřiny.

staff-Radomir

Zimní balíček

Zajistěte myčku díky cíleným systémům zimního balíčku, které umožní provoz myčky v extrémních povětrnostních podmínkách.

 • Hot Wires: ochrana vysokotlakého vedení před zamrzáním. Určené pro myčky v lokalitách s nízkou venkovní teplotou v zimním období.
 • Hot Circulation: cirkulace rozšířena o systém přivádění teplé vody do oběhu. Chrání systém cirkulace před zamrzáním. Určený pro myčky v lokalitách s nízkou venkovní teplotou v zimním období.
 • Smart Heating: systém automatického řízení vytápění podlahy, přizpůsobí teplotu vytápění počasí.

back-full-zima

Doplňující mycí programy

Zajistěte svým klientům nejvyšší kvalitu mytí, rozšiřte svoji myčku o další mycí programy.

doplňující mycí programy
back-full-programy

Plná nabídka platebních metod

Přizpůsobujeme naše výrobky potřebám trhu, a proto můžeme našim zákazníkům nabídnout celou řadu platebních metod. Nainstalujte na své myčce čtečky PayPass pro možnost placení kartami a vyjděte vstříc potřebám zákazníků myčky. Pokud se ještě navíc rozhodnete pro instalaci věrnostního systému BE LOYAL, můžete oslovit i novou skupinu zákazníků.

 • ico-red-paypass

  Čtečky platebních karet

 • ico-red-carwash-manager

  Platby přes mobil (virtuální peněženka)

 • ico-red-gotowka

  Čtečky bankovek

 • ico-red-beloyal

  Věrnostní systém BE LOYAL

Ochrana komponentů

Spolehlivost našich zařízení je pro nás prioritou. Kromě řady standardních ochran, které jsou stálou součástí vybavení myčky, jsme navíc připravili sadu doplňkových systému, které zajistí větší bezproblémovou práci při provozu myčky a vyšší myčky.

foto-cat340d

Pressure Safety Check

Systém vysokotlakých čidel pro včasné odhalení nesrovnalosti provozu vysokotlakých čerpadel.

Hot Water Check

Elektronický systém kontroly vodní hladiny v nádrži s práškem. Elektromagnetický ventil navíc umožňuje automatické doplňování vody. Systém chrání vysokotlaké čerpadlo proti tzv. běhu na sucho. Integrace s softwarem BKF umožňuje nastavení alarmu chybějící vody v nádrži a automatické vypnutí zařízení.

Heater Diagnostics

Vysoce specializovaný systém diagnostiky kotle, vybavený teplotními čidly, které umožňují kontrolu teploty užitkové vody. Ve spojení s softwarem BKF je možné v případě poruchy kotle generovat alarm.

Smart Program Switch

Inovativní řešení BKF softwaru umožňující automatické přepínání mycích programů v případě, že systém odhalí problém s teplou vodou nebo nahlásí nedostatek vody ve vodní nádrži prášku.

lady-with-hand

Potřebujete poradit s výběrem vybavení do myčky? Kontaktujte nás