head-technologia

Technologie BKF

největší polský výrobce Dokončili jsme víc než 1 725 projektů ve více než 24 evropských a asijských zemích

Společnost BKF má zastoupení na 22 trzích evropských a asijských zemí. Nejvzdálenější myčka řízená po internetu se nachází 12 000 km od osoby spravující myčku. Naše myčky se dokážou přizpůsobit různým i extrémním klimatickým podmínkám. Tropická vedra nebo mrazivé sibiřské zimy testují naše řešení s dobrými výsledky.

V moderní kancelářské budově ve Skarbiměřicích u Štětína zaměstnáváme nejlepší vývojáře, technology a elektronické inženýry, kteří neustále vyvíjejí a testují nová řešení a rozšiřují naši nabídků.Záleží nám na budoucím růstů, a proto investujeme a zvyšujeme náš potenciál. Nedávno jsme postavili novou výrobní a skladovou halu, která je mimo jiné určena k vývojí a následné výrobě portálových myček. Souhrnem BKF zaměstnává více než 120 zaměstnanců, přičemž se k našemu týmu průběžně přidávají další noví talentovaní lidé.

let na trhu

zaměstnanců

trhů, na kterých působíme

vyprodukovaných zařízení

m2 výrobní plochy

Technologie vyráběná s vášní Investujeme do technologie

ico-red-przewagi Vlastní oddělení vývoje a výzkumu

Vlastní oddělení vývoje a výzkumu

Naši odborníci neustále tvoří nové produkty a vylepšují stávající. Kompetence v rámci firmy umožňují rychle reagovat na měnící se podmínky na trhu a překvapovat naše klienty novinkami.

ico-red-elastycznosc Technologická pružnost

Technologická pružnost

Nabízené produkty přizpůsobujeme požadavkům klientů a jejich potřebám. Naše myčky se skvěle hodí do různých atmosférických podmínek. V Norsku jsme uvedli do provozu v této zemi první myčku pouze pro bezhotovostní platby.

ico-red-kompatybilnosc Autorská řešení

Autorská řešení

Nasloucháme našim klientům! Denně řešíme jejich potřeby s cílem vylepšovat naše technologie a mycí systémy. Díky těmto změnám pracují myčky BKF efektivněji.

ico-red-zabezpieczenie Moderní technologická linka

Moderní technologická linka

Máme moderní výrobní linku, řízenou pokročilým systémem MRP. Každý výrobní proces nové myčky je přísně kontrolován. Díky tomu ručíme za nejvyšší kvalitu našich zařízení a dodání objednaných zařízení ve lhůtě.

Carwash Manager Pohodlné a bezpečné - správa automyčky BKF

Správa myčky nebo reagování na různé potíže je s námi tak snadné. Všechna potřebná data a informace o Vaší myčce můžete pohodlně získat pomocí mobilu, tabletu nebo počítače kdykoliv a odkudkoliv. Na pár kliknutí budete mít k dispozici finanční výsledky, zprávy o provozu některých komponent nebo jaká byla spotřeba chemie ve vybraném období. Vše rychle a snadno, kdykoliv bude třeba.

  • Údaje k obratu myčky nebo jednotlivých stanovišť.
  • Kontrola provozní mycí doby a množství použitých mycích programů.
  • Diagnostika technického stavu.
  • Správa věrnostních karet.
  • Nežádoucí situace na myčce.
  • Spotřeba a hladina chemických prostředků.
více o Carwash Manager

Naše dokončené projekty Co o nás říkají naši zákazníci