head-myjnie-min

Samoobslužné bezkontaktní automyčky

Moderní technologie Samoobslužné bezkontaktní automyčky

Bezkontaktní myčky aut jsou mezi řidiči oblíbené, což svědčí o potenciálním podnikatelském úspěchu. Tento druh myček nevyžaduje totiž stálé zaměstnance. Řidič si umývá sám vlastní automobil, bez dozoru majitele zařízení, který se pak může věnovat dalšímu podnikání.
Zařízení, která BKF nabízí, mají punc stoprocentní spolehlivosti a uživatelského komfortu. S širokým výběrem doplňků a nadstandardně vybavenou základní verzi dokážeme vyhovět i náročné klientele. Naše produkty vznikají s myšlenkou na Váš zisk.

 • Bezporuchový
 • Moderní technologie
feat-myjnia-min
 • Velké množství doplňků
 • Systém vzdálené správy

Kontejnerová myčka

Kontejnerová myčka se doporučuje v místech s vysokou a střední intenzitou provozu, velmi se osvědčila při vyšším počtu mycích boxů. Celá technologie je umístěná v technickém kontejneru. Toto řešení Vám zajistí vysoký komfort obslužnosti (zejména v zimních měsících), lze rovněž zvýšit bezpečnost hotovostních plateb. Tento typ myčky je vhodný pro rozšíření již stávající podnikatelské činnosti.

 • Vyšší zabezpečení.
 • Uživatelská pohodlnost.
 • Prostor k uskladnění chemických prostředků.

kontejnerové automyčky

Modulární myčka

Modulární myčka je skvělou alternativou kontejnerové myčky, skvělé se hodí do míst se střední a nízkou intenzitou provozu. Tato varianta se rovněž využívá, jako prostředek k rozšíření nabízených služeb již existující podnikatelské činnosti. Hlavní výhodou tohoto druhu řešení je úspora místa, modulová myčka zabírá viditelně menší plochu, než-li myčka kontejnerového typu.

 • Praktická ergonomie.
 • Elegantní vzhled.
 • Ideální řešení v případě malého pozemku.

modulární automyčky

Myčka šita na míru Vašemu podnikání Možnosti konfigurace

Naše myčky se navrhují s myšlenkou jednoduché implementace budoucích inovací a řešení. Jsme schopni přizpůsobit myčku specifickým potřebám zákazníka a aktuálním technologickým trendům. BKF se odlišuje od ostatních svou vyspělou technologii, kterou nepřetržitě zdokonalujeme. Navrhujeme kompatibilní myčky, do kterých lze snadno implementovat vše co je, nebo se v budoucnosti v nabídce objeví. Majitele našich myček pak budou mít jistotu, že jejich myčky vždy budou na trhu atraktivní a konkurenceschopné.

1 Mycí technologie
acc-technika-min

Mycí technologie

Ve společnosti BKF používáme pouze spolehlivé komponenty řešení, které splňují očekávání těch nejnáročnějších zákazníků. Nabízíme myčky na základě osvědčeného a vysoce účinného systému mytí práškem (myčky BKF CarWash), a také myčky vybavené systémem pro tekutou čistící chemii (myčky BKF SelfWash), které umožňují úspory jak ve fázi investice, tak i v pozdějším provozu při zachování kvality mytí.

Naše technologie mytí aut je technologicky vyspělé řešení postavené z nejkvalitnějších komponentů, které jsme schopni přizpůsobit individuálním potřebám zákazníka. Bez ohledu na zvolenou mycí technologii nabízíme techniku v kontejnerovém provedení (technika na stojanu v technickém kontejneru) a modulárním (technika v modulu z nerezové oceli).

2 Konstrukce
acc-konstrukcja-min

Konstrukce

 • Konstrukce Standard:
  Jednoduchá a elegantní design. Má plochou trapézovou ocelová střecha, přičemž barvu attiky můžete sami zvolit z palety RAL, podsvícený nápis zhotovíme na základě individuálního projektu (zajistí zviditelnění objektu) stejně jako přepážky s banery.
 • Konstrukce Pro:
  Pro náročné investory, kteří již od začátku vyvíjejí marketingovou strategií a vše chtějí sladit do uceleného vizuálního konceptu. Budou moci na první pohled odlišit svoji myčku od ostatních, například pomocí 3D loga a neonového osvětlení po celém obvodu atiky, a tak zvýšit viditelnost večer a v noci. Opláštěné sloupy navíc zdobí podsvícené logo.
 • Konstrukce Futuro:
  Moderní design konstrukce futuro rozhodně vzbudí pozornost zákazníků myčky. Tato futuristická, prostorná konstrukce s klesajícími oblouky na každém stání se bude výrazně odlišovat od konkurenčních objektů. Samozřejmostí je podsvícené logo a 3D nápisy vyhotovené dle individuálního projektu.
Konstrukce
3 Otevřené stanoviště
acc-stanzewn-min

Otevřené stanoviště

Zvyšuje atraktivitu Vaši bezkontaktní myčky a dokáže rozšířit klientelu. Vnější mycí box je ideální pro mytí dodávek, což Vám pomůže na myčku přitáhnout další skupinu zákazníků. Díky nízkým pořizovacím nákladům je návratnost investice rychlá, přičemž jednoduchým způsobem může majitel zvýšit svoji konkurenceschopnost.

4 Personalizace vzhledu
acc-personalizacja-min

Personalizace vzhledu

Jako investor budete mít plnou moc nad vzhledem Vaši budoucí myčky. Jakožto výrobci nabízíme svým zákazníkům široký výběr vizuálních prvků – od jednoduchého umístění loga na požadovaných místech, až po kompletní grafickou návrh (včetně barev) všech zařízení a prvků na konstrukci. Zastáváme názor: Vaše myčky, Vaše volba. Máte prostor pro vytvoření vlastní značky nebo strategicky používat značku BKF.

5 Dodatečné mycí programy
acc-szczotka-min

Dodatečné mycí programy

Kromě základních mycích programů nabízíme i nadstandardní možnosti, které odlišují a zvyšují konkurenceschopnost Vaši myčky.

 • Mytí kartáčem / turbokartáčem
  Umývání aktivním šamponem s využitím kartáče, který je bezpečný pro autolak. Ideální řešení pro čištění problematických persistentních nečistot vozu.

 • Aktivní pěna
  Změkčuje perzistentní nečistoty před hlavním mytím. Efektivní v účinnosti i vizuálně, přiláká na Vaši myčku zákazníky, kteří myjí očima.

 • Postřik ráfků
  Tento doplňkový program umožní účinné čištění poklic, ráfků a odstranění nečistot z brzdových destiček. Lze alternativně použít i jako čistící program na odstranění hmyzu.

6 Moderní platební metody
acc-nowoczesne-platnosci-min

Moderní platební metody

Věděli jste, že víc než 80% zákazníků podmiňuje svoji návštěvu na myčce od toho, zda mají v peněžence dostatek drobných? Převážná většina řidičů raději navštěvuje myčky, kde mohou platit bezhotovostně. Pro splnění očekávání řidičů jsme proto zavedli moderní platební systémy, díky kterým můžete získat nové zákazníky.

7 Doplňková zařízení
acc-odkurzacz-min

Doplňková zařízení

Doplňková zařízení BKF jsou skvělým doplněním bezkontaktních myček. Vytvořte komplexní mycí centrum, které uspokojí potřeby zákazníků. Měnička bankovek se na myčce stala standardem. Toto zařízení významně pomáhá zvýšit obraty na myčce, a tím i jeji ziskovost.

Většina zákazníků rovněž očekává, že na myčce bude k dispozici vysavač, přičemž každého potěší, když je k němu přidaná nerezová čistička koberečků. BKF všechna tato zařízení nabízí.

8 Doplňky myčky
acc-dodatki-min

Doplňky myčky

Společnost BKF nabízíme různé doplňky myčky, které pomáhají snižovat provozní náklady. Díky nim se zkracuje návratnost investice.Existuje celá řada unikátních řešení, která snižují náklady na údržbu zařízení a vylučují prostoje automyčky v důsledku zásahu vyšší moci. Nabízíme například: zimní balíček, kondenzační kotel, inteligentní podlahové vytápění, regulaci vysokotlakého systému a mnoho dalších inovativních řešení.

Viz doplňky myčky
9 Věrnostní program
acc-beloyal-cz

Věrnostní program

Chcete svým zákazníkům nabídnout věrnostní program? Jste na správném místě. BKF nabízí již hotové komplexní řešení. Nabízíme zároveň jak věrnostní karty, tak i aplikaci BE LOYAL pro všechny typy smartphonů. Získáte stálou klientelu s užitím našeho věrnostního programu.

Nejméně oslovenou skupinou potencionálních zákazníků jsou majitele firemních a fleetových vozů. Pokud budou mít možnost získat za mytí fakturu, budou si moci vše odepisovat z nákladů. Náš věrnostní program to vše dokáže. Využijte této výhody ve svůj prospěch a svoji myčku vybavte věrnostním systémem BE LOYAL.

více o BE LOYAL
10 Vzdálená správa myčky
acc-cm-min

Vzdálená správa myčky

Řízení myčky a reakce na různé typy poruch nebylo nikdy snadnější. Informace o své myčce můžete získat pomocí svého smartphonu nebo laptopu kdykoliv a odkudkoliv. Budete mít přístup ke svým finančním výsledkům, budete moci kontrolovat technický stav jednotlivých zařízení. Jednoduchý, rychlý a snadný, kdykoliv přístupný dle Vaši potřeby. BKF Carwash Manager je moderní nástroj, který Vám přinese řadu obchodních výhod.

více o Carwash Manager

6 důvodů proč je bezkontaktní myčka skvělou investicí

 • thick icon

  Výhodná doplňující investice.

 • thick icon

  Jednoduchý výpočet podnikatelského modelu.

 • thick icon

  Bezpečná investice se zárukou finanční likvidity.

 • thick icon

  Vstup na trh bez překážek.

 • thick icon

  Minimalizace lidského faktoru.

 • thick icon

  Perspektivní, rozvíjející se podnikání s významným podílem IT.

staff-Oksana-min
ico-white-graph
ico-white-ludzie
ico-white-elastycznosc

Naše dokončené projekty Co o nás říkají naši zákazníci

Carwash Manager Pohodlné a bezpečné - správa automyčky BKF

Správa myčky nebo reagování na různé potíže je s námi tak snadné. Všechna potřebná data a informace o Vaší myčce můžete pohodlně získat pomocí mobilu, tabletu nebo počítače kdykoliv a odkudkoliv. Na pár kliknutí budete mít k dispozici finanční výsledky, zprávy o provozu některých komponent nebo jaká byla spotřeba chemie ve vybraném období. Vše rychle a snadno, kdykoliv bude třeba.

 • Údaje k obratu myčky nebo jednotlivých stanovišť.
 • Kontrola provozní mycí doby a množství použitých mycích programů.
 • Diagnostika technického stavu.
 • Správa věrnostních karet.
 • Nežádoucí situace na myčce.
 • Spotřeba a hladina chemických prostředků.
více o Carwash Manager