04 Pro 2017

Pro úspěch Vašeho projektu je správné umístění bezkontaktní myčky důležité, někteří dokonce věří, že klíčové. Přesto, že v Česku myčky rostou, jako houby po dešti, stále ještě jsou na mapě prázdná místa k zaplnění. Nejčastěji na ně lze narazit v méně obydlených oblastech nebo vedle frekventovaných silnic.

Na druhé straně nechybí také investoři, kteří s úspěchem spouštějí myčky ve velkých městech. Konkurenční zařízení byla dost často stavěna před několika lety, a proto nenabízejí nejnovější technologická řešení, jako je možnost placení kartou nebo výběr mycích programů. Všichni dobře víme, že lidé mají podobné novinky rádi.

Analýza Vaši lokalizace by měla určitě zahrnovat nejbližší okolí a existující konkurenci. Doporučuje se několikanásobná návštěva myček jiných majitelů v různých dnech týdne (pracovní/volný den) během různé denní doby. Bude to také příležitost k důkladnému seznámení se s nabídkou konkurence.

Hledáte-li dobré umístění, je dobré zvážit rovněž přítomnost firem v okolí, které by Vám mohly pomoci ve Vašem podnikání. Máme zde na mysli společnosti nabízející služby pro motoristy např. STK, čerpací stanice nenáležící k řetězci, autoservisy, autopůjčovny, autosalony. Pro obě strany to může být win-win situace, kde oba podniky vzájemnou spolupráci získávají nové (a následně pravidelné) zákazníky. Pamatujte, že ve dvou se to lépe táhne.

Získejte přehled o nejbližších frekventovaných silnicích nebo rozvojový plán okolí (jaké budovy a infrastruktura jsou zde plánovány do budoucna). Takové znalosti Vám jistě pomohou při vyjednávání s majitelem pozemku či obchodním zástupcem společnosti nabízející automyčky. Budete si moci ověřit jeho znalosti, kompetence a samozřejmě i poctivost. Pamatujte štěstí přeje připraveným.


KOLIK STOJÍ AUTOMYČKA – ZEPTEJTE SE NA CENU