16 Říj 2015

S otázkou, jak přilákat nové zákazníky s firemními vozy k bezkontaktním mycím linkám, si láme hlavu spousta majitelů myček. Jedná se o skupinu zákazníků s obrovským významem, obtíže však vznikají při vyúčtování dokladů.

Věrnostní systém

Výborným řešením těchto obtíží je věrnostní systém, který umožňuje jednoduchou obsluhu klientů s firemními vozy a zároveň poskytuje i přehledné vyúčtování.

play icon

Prodej karet je jednoduchým a účinným způsobem, jak zavést věrnostní program na mycí lince. Jednoduchá obsluha a možnost přehledného vyúčtování mytí firemních vozidel, bude nepochybně lákat nejednu firmu k vyzkoušení této služby. Pro majitele myček nepředstavuje správa systému žádný větší problém, vše je lehce přístupné přes internet. Každá karta BKF je očíslována, což přispívá k její rychlé identifikaci v systému, a zároveň také umožňuje její dobití přes internet.

Měnička BKF

Zůstává ještě otázka distribuce karet, na kterou jsme samozřejmě nezapomněli. V automatech na rozměňování BKF je možnost instalování zásobníku s kartami a čtečky karet, díky kterým nebude distribuce a dobíjení karet představovat žádný problém. Níže připojené video Vám ukáže, o jak jednoduché řešení se jedná.

play icon

Pro vlastníky mycích linek, kteří zvažují koupi rozměňovacích automatů se zásobníkem, máme speciální nabídku.


KOLIK STOJÍ AUTOMYČKA – ZEPTEJTE SE NA CENU