12 Dub 2023

Dovolujeme si Vás pozvat na největší průmyslovou událost v Polsku – Mezinárodní veletrh ČERPACÍ STANICE 2023 (STACJA PALIW 2023). Jedná se o 28. ročník veletrhu.

Kdy se veletrh koná?

Průmyslový veletrh se bude konat 17. – 19. května 2023 ve Varšavě. Místem setkání je hala EXPO XXI, která se nachází na adrese Ignacego Prądzyńskiego 14/12. Náš stánek najdete v samém centru výstavní síně EXPO.

Pro koho je veletrh určen?

Veletrh je jedinečnou příležitostí seznámit se s nejnovějšími počiny v oboru, získat nové obchodní kontakty a navázat partnerství.

Veletrhu se samozřejmě účastní i naše společnost BKF. Představíme své nejnovější úspěchy, inovace a nabídneme zajímavé podmínky spolupráce. Proto vás srdečně zveme k návštěvě našeho stánku. Budeme velice rádi, když budeme mít příležitost se s vámi osobně setkat a pohovořit si o našich produktech, nabídkách a možnostech spolupráce.

Veletrh je určen všem, kteří se chtějí setkat se zástupci naší společnosti a odborníky na naše produkty. Na veletrhu si budete moci naživo prohlédnout naše novinky, jako je automatická portálová myčka, bezkontaktní mycí technika Vertico a dozvědět se o ověřených řešeních pro majitele myček.

 

Chcete se dozvědět více o automatických automyčkách, vzdálené správě mytí aut pomocí Carwash Manager a dalších službách a nástrojích od BKF? Zveme vás k návštěvě našeho stánku.

 

Jaký je harmonogram veletrhu?

Pořadatel naplánoval zahájení veletrhu na 17. května v 10:00 hod. a konec na 19. května ve 14:00 hod. Podrobný program veletrhu najdete na webu pořadatele.

 

S kým se budu moci na veletrhu setkat?

Na našem stánku se setkáte s představiteli BKF, kteří mají největší znalosti o myčkách: portálových, bezkontaktních a řešeních určeným automyčkám. Svou návštěvu nemusíte oznámit předem, budeme vám k dispozici po celou dobu veletrhu. Pro vstup na výstaviště se prosím zaregistrujte online.

 

Jak se přihlásit na veletrh?

Pokud chcete navštívit náš stánek, registrujte se předem online na webu pořadatele. Zaregistrujte se online.

TĚŠÍME SE NA VÁS!