30 Čvn 2022

Už jsme se velice těšili na návrat veletrhů a setkání se zákazníky.

Uniti Expo Stuttgart

Ve dnech 15. – 19. května se ve 3 velkých halách Messe Stuttgart sešli zástupci palivového průmyslu a myček aut. Nechyběl ani BKF Carwash s nabídkou bezdotykových mycích linek, mycí techniky, přídavných zařízení k myčce s vysavačem, a co je důležité, premiérová prezentace portálové myčky.

 

Premiéra portálové myčky BKF

Nová portálová myčka BKF je plně automatizovaná a inovativní automatická myčka. Stejně jako u ostatních zařízení naší výroby, i zde klademe na první místo zákazníka a jeho komfort u spravování myčky.

 

 

Vždy klademe důraz na otázky související s pohodlím používání zařízení. Rozhodnete-li se tedy pro naši portálovou mycí linku, můžete si být jisti, že každodenní provoz myčky nebude náročný a řešení v ní použitá vám poskytnou pocit bezpečí na mnoho let.

V nové portálové myčce je celá konstrukce vyrobena z korozivzdorné nerezové oceli, která zaručuje dlouhou životnost.

Delší životnost komponent získáte díky instalovaným měničům frekvencí, které zajišťují šetrné spouštění a jemné brzdění motorů myčky. Jde o to, aby pohyby myčky byly plynulé, řízené, s proměnlivou dynamikou v závislosti na aktuálním procesu mytí. Další výhodou použití všech pohonů na měničích je úspora energie.

 

 

Velmi důležitou roli u tohoto produktu hrají doplňkové funkcionality vyplývající z moderních softwarů, které u jiných řešení tohoto typu na trhu nenajdete. Rozsáhlý systém autodiagnostiky a alarmů je významnou výhodou portálové myčky BKF oproti konkurenci. Automatická myčka BKF sama diagnostikuje parametry své práce a dokáže zcela autonomně eliminovat drobné problémy a stejným alarmem signalizovat, pokud něco sama nezvládne.

Proto je tak důležité připojení myčky k internetu, díky čemu jste neustále informováni o tom, co se se zařízením děje. Přesně víte, kdy je nejlepší přijet na myčku, například vybrat hotovost nebo doplnit mince. Mnoho činností můžete také provádět na dálku, aniž byste opustili svůj domov. Jako majitel myčky máte vždy přístup k nejdůležitějším technickým a obchodním informacím. Tento typ přístupu umožňuje lepší organizaci pracovního dne, což je zvláště důležité, pokud je mytí aut doplňkovou činností.


Pohodlné spravování myčky z Carwash Managera

Portálová myčka BKF spolupracuje se všemi výrobci systémů rekuperace vody. Výběrem tohoto zařízení budete schopni získat zpět až 90 % vody použité v procesu mytí.

Potřebujete více informací? Navštivte naše webové strán ky v sekci automatické portálové automyčky BKF.