head-zbuduj

Možnosti s BKF

Myčka šita na míru Vašemu podnikání Možnosti konfigurace

Ve společnosti BKF navrhujeme myčky tak, aby do nich bylo možné snadno implementovat nová řešení. Myčku přizpůsobujeme potřebám zákazníka a aktuálním technologickým trendům. Pokročilá technologie, kterou se myčky BKF vyznačují, se neustále vyvíjí – navrhujeme myčky, do kterých lze snadno přidávat nové možnosti – tak, aby myčky našich zákazníků byly stále atraktivní pro řidiče a konkurenceschopné na trhu.

1 Mycí technologie
acc-technika-min

Mycí technologie

Ve společnosti BKF používáme pouze osvědčené komponenty řešení, které splňují očekávání nejnáročnějších zákazníků. Nabízíme jak myčky založené na osvědčeném a vysoce účinném práškovém mycím systému (bezdotykové myčky BKF CarWash), tak myčky vybavené systémem tekutého chemického mytí (bezdotykové myčky BKF SelfWash, portálové myčky). Techniky mytí BKF jsou technologicky vyspělým řešením, postaveným z nejkvalitnějších komponentů, které jsme schopni přizpůsobit individuálním potřebám zákazníka.

 • bezdotyková kontejnerová myčka (technologie na stojanu v technickém kontejneru)
 • bezdotyková modulární myčka (technologie v modulu z nerezové oceli)
 • automatická portálová myčka (kartáčová)
Mycí techniky do myčky
2 Konstrukce
acc-konstrukcja-min

Konstrukce

Obzvláště důležitý je vzhled myčky. Volba myčky řidičem často závisí na jejím vzhledu. V investičním procesu si můžete vybrat typ konstrukce, zvolit další vizuální prvky a podsvícení, které ovlivňují atraktivitu vaší myčky. Pomůžeme vám také rozhodnout, zda se vyplatí investovat do otevřeného stanoviště, které usnadňuje mytí autobusů a dodávek.

Konstrukce
3 Personalizace vzhledu
acc-personalizacja-min

Personalizace vzhledu

Ve společnosti BKF máte plný vliv na vzhled vaší budoucí myčky. Nabízíme obrovský výběr vizuální identifikace myčky – od umístění loga vaší společnosti na atice až po kompletní změnu barevného a grafického provedení zařízení a konstrukčních prvků. Volba je na vás – můžete využít rozpoznatelnost značky BKF nebo si vytvořit vlastní značku.

4 Dodatečné mycí programy
acc-szczotka-min

Dodatečné mycí programy

Kromě standardních mycích programů nabízíme také další možnosti, které zvýší konkurenceschopnost vaší myčky a v kombinaci s profesionálními chemikáliemi BKF překvapí vaše zákazníky finálním efektem mytí.

Myci programy
5 Moderní platební metody
acc-nowoczesne-platnosci-min

Moderní platební metody

Věděli jste, že u více než 80 % zákazníků je jejich návštěva myčky podmíněna tím, zda mají v peněžence „drobné“? Naprostá většina řidičů deklaruje častější a odůvodněné používání myček tam, kde je možné provádět bezhotovostní platby. Nejpohodlnější je platba bezkontaktní kartou Visa nebo Mastercard, aplikací v telefonu a naším specializovaným řešením Be Loyal. Proto, abychom splnili očekávání uživatelů myček, jsme zavedli moderní platební systémy. Nabízíme čtečky karet paypass a možnost platit za mytí prostřednictvím aplikace v telefonu, takže můžete získat nové zákazníky.

6 Doplňková zařízení
acc-odkurzacz-new-min

Doplňková zařízení

Doplňková zařízení od společnosti BKF jsou vynikajícím doplňkem bezdotykové myčky. Vytvořte komplexní centrum čistoty vozidel, které uspokojí řidiče.

 • Měnička bankovek
  Zařízení, které se v myčce stalo standardem a usnadňuje používání myčky. Proto je měnička BKF jedním z nejdůležitějších doplňkových zařízení pro myčky automobilů, které výrazně zvyšuje zisky.
 • Vysavače
  Většina zákazníků očekává, že v myčce bude k dispozici vysavač, který umožní vyčistit vnitřek čerstvě umytého vozidla. Dokonalým doplňkem vysavače je nerezový klepač na koberce.
 • DPS
  Dávkovač (výdejník) kapaliny do ostřikovačů je doplňkovým zařízením, které obohacuje nabídku takových podnikatelských aktivit, jako jsou: myčky automobilů, čerpací stanice nebo pneuservisy.
7 Doplňky myčky
acc-dodatki-min

Doplňky myčky

Ve společnosti BKF nabízíme doplňky do myček automobilů, které pomáhají snižovat náklady na podnikání. Díky nim se investice do myčky rychleji vrátí. Na výběr je řada jedinečných řešení, která snižují náklady na údržbu objektu a vylučují prostoje myčky způsobené náhodnými situacemi. Nabízíme mimo jiné zimní balíček, kondenzační pec, inteligentní podlahové vytápění, regulaci vysokotlakého systému a mnoho dalších inovativních řešení.

Viz doplňky myčky
8 Věrnostní program
acc-beloyal-cz

Věrnostní program

Chcete svým zákazníkům nabídnout věrnostní program? Jste na správném místě. BKF nabízí již hotové komplexní řešení. Nabízíme jak klasické věrnostní karty, tak i aplikaci BE LOYAL pro všechny typy smartphonů. Získáte stálou klientelu pomocí našeho věrnostního programu.

více o BE LOYAL
9 Vzdálená správa myčky je pohodlná a časově úsporná
acc-cm-min

Vzdálená správa myčky je pohodlná a časově úsporná

Řízení myčky a reakce na různé typy poruch nebylo nikdy snadnější. Informace o své myčce můžete získat pomocí svého smartphonu nebo notebooku kdykoliv a odkudkoliv. Dozvíte se, kolik vydělala vaše myčka, zkontrolujete funkčnost nejdůležitějších technických prvků. Budete mít přístup ke svým finančním výsledkům, budete moci kontrolovat technický stav jednotlivých zařízení. Jednoduše, rychlé a snadno, kdykoliv potřebujete. BKF Carwash Manager je moderní řešení, které vám poskytne řadu obchodních výhod.

více o Carwash Manager

Mycí programy

Všechny bezdotykové myčky naší výroby jsou standardně vybaveny čtyřmi základními mycími programy – základním mytím, oplachem, konzervací polymerem a leštěním. Nabízíme vám také řadu doplňkových programů, která vám pomohou splnit očekávání vašich zákazníků a udržet si náskok před konkurencí. Naši konzultanti vám pomohou vytvořit optimální program péče o auto.

více o mycí programy

thumb-programy-mycia
ico-gray-program-00-foam

Aktivní pěna

Mycí program, který se stává standardem. Barevná, efektní pěna pomáhá smýt odolnou špínu a... přitahuje zákazníky.

ico-gray-program-01

Předmytí

Předběžný program, který pomůže připravit auto na hlavní mytí.

ico-gray-program-00-brush

Mytí kartáčem

Doplňkový program pro čištění karoserie, pro zákazníky, kteří oceňují nejvyšší kvalitu čištění.

ico-gray-program-00-brush

Mytí turbokartáčem

Vysokotlaká verze kartáčového mytí. Vytváří navíc hustou pěnu.

ico-gray-program-00-wheels

Mytí ráfků

Doplňkový předběžný program pro čištění ráfků. Pomáhá odstranit nánosy z brzdových destiček, obnovuje svěží vzhled.

Konstrukce

Konstrukce myčky je první věc, kterou řidič jedoucí po ulici vidí. Konstrukce má nejen ochrannou funkci (chrání zařízení v mycí lince), ale také reklamní.

Konstrukce
back-konstrukcje-min

Automyčka šitá na míru Vyberte konfiguraci Vaší automyčky a získejte nabídku

 • ico-gray-stoper

  Reagujeme rychle

 • ico-gray-handshake

  Bez zprostředkovatelů

 • BKF Mainpage Icons GRAY-19

  Nabídka je nezávazná

 • raporty

  Nabídka na základě Vašich potřeb

sun moon
konstruktor-pruvodce