head-serwis

Modernizace a rozšířeni

Modernizace a rozšířeni

Flexibilní technologie použitá v mycích zařízeních BKF znamená široké možnosti rozšíření myčky i za jejího provozu. Kdykoliv se vám to bude hodit můžete svou myčku rozšířit o další stanoviště, nové mycí programy nebo další zařízení, čímž vaše myčka získá na atraktivitě a vy vyděláte více. Možnost přizpůsobení nových doplňků mycí technologii zvyšuje její bezpečnost a atraktivitu, a tím i rentabilitu vaší myčky.

Nabízíme také kompletní výměnu opotřebené myčky jakéhokoliv výrobce za moderní mycí technologií BKF. Naši specialisté vám pomohou s výběrem vhodného typu myčky a dodatků. Přizpůsobíme také naše řešení vaší konfiguraci tak, aby modernizace proběhla hladce a náklady spojené s prostoji byly minimální.

Ušetřete až 30 % energie v zimě

Nabízíme řešení, která vám ušetří až 30 % nákladů na energie. Pokud se rozhodnete pro Smart Heating, tedy systém inteligentního ovládání podlahového vytápění, postaráte se o náklady na provoz vašeho podnikání i v zimě. Smart Heating lze nainstalovat do jakékoliv myčky vyrobené společností BKF. Zeptejte se nás na rozšíření myčky o systém, který optimalizuje náklady na vytápění.

staff-Adrian

Přemýšlíte, co udělat se svou myčkou?

Modernizace, rozšíření, výměna technologie? Nebo možná pronájem pozemku? Kontaktujte nás, pomůžeme vám najít vhodné řešení.

phone icon

Obnovte vzhled své myčky

Modernizace myčky neznamená jen výměnu mycí technologie, ale může zahrnovat i výměnu konstrukce, která zvýší atraktivitu myčky, přitáhne pozornost řidičů a vybídne je k využití mycí služby.

Konstrukce myčky