Výhoda díky technologii

Výhody

benefits-image

Podpora investorů

Podporujeme více než 1500 investorů, kteří postavili svoje podnikání na bezkontaktních myčkách. Spolupracujeme s našimi investory v průběhu celého investičního procesu a vedeme je krok za krokem.

benefits-image

Inovativní výhody

Vsaďte na větší příjmy s využitím nejnovějších řešení: platby přes mobil, vzdálená správa myčky, pokročilé řídící systémy.

benefits-image

Technologická flexibilita

Myčka na míru – s námi je to možné. Sestavte si myčku přizpůsobenou Vaším potřebám, zvolenému místu a preferencím koncových zákazníků.

benefits-image

Možnost budoucího rozšíření

Díky použití komponentů nejvyšší kvality získáte možnost rozšířit infrastrukturu myčky kdykoliv se Vám to bude hodit.

benefits-image

Obrovské množství doplňků

Investujeme do inovativních řešení, která reagují na poptávku trhu. Díky tomu si naši zákazníci dokáží snadno udržet vedoucí pozici na trhu.

benefits-image

Neustálý vývoj

Máme jednu z nejmodernějších výrobních linek. Vlastní vývojovou laboratoř na inovační technologie v oblasti robotiky a elektroniky (IIoT). Působíme na 20 evropských a asijských trzích, v každé z těchto zemí máme vlastního dealera nebo obchodní zastoupení. Působíme také v Německu / Švedsku / Velké Británii.


Co můžete najít v naší nabídce?

Jsme předním výrobcem automyček. Nabízíme funkční podnikatelský model, který Vám umožňuje získat a udržet si převahu nad konkurenčními řešeními.

Vyvinuli jsme pro Vás moderní systém vzdáleného řízení automyčky BKF CarWash Manager. Získávate tak přístup k bezpečné, moderní technologii, která Vám značně zjednoduší podnikání. Postačí jakékoliv zařízení s internetovým prohlížečem a přístup k internetu.

box-image

Bezkontaktní automyčka

box-image

Portálová automyčka

box-image

Automyčka na studenou vodu

box-image

Periferní zařízení


Jedinečné řešení pro každou myčku

VÝHODA

Díky našemu řešení může majitel vzdáleně řídit nastevení parametrů myčky, ceny mycích programů, osmotického systému a dávkování chemických prostředků.

box-image

CarWash Manager

Efektivní řízení myčky na dálku

mobile-phone

Díky CarWash Manager šetříte čas a můžete řídít myčku odkudkoli. Budete mít přehled o výdělku, zkontrolujete nastavení zařízení, nastavíte slevovou akci a také se můžete kontaktovat se servisem BKF.

Apple Storegoogle-play


Doplňky automyčky

Věnujte pozornost našemu příslušenství k automyčce: mycí programy, platební systémy, zabezpečení peněz, měničky, vysavače, klepače koberečků, ochrana komponentů, diagnostika, doplňky na zimu, různé.


BKF v číslech

Od roku 1990 se společnost BKF specializuje na mycí systémy vozidel – bezkontaktních automyček. Působíme na 20 trzích Evropy a Asie, přičemž náš tým zaměstnanců čítající víc jak 150 osob zajišťuje neustálý rozvoj a růst naši nabídky.

box-image

150+

zaměstnanců

box-image

4990 m2

výrobních a skladovacích prostor

box-image

782 m2

kancelářských prostor

box-image

19

obchodních zastoupení v zahraničí

box-image

1 500+

vyrobených a prodaných myček

box-image

20+

let na trhu