Kontakt

Autorizovaný dealer pro Českou republiku:


Rospara Piotr

(jednatel)
+420 776 733 228
p.rospara@bkfcarwash.cz

Izabela Reichertová

(zákaznické oddělení – zpracování nabídek a poptávek, informace o firmě)
+420 608 719 818
i.reichertova@bkfcarwash.cz

Ondřej Musil

(servisní oddělení)
+420 775 377 165
o.musil@bkfcarwash.cz

BKF Myčky s.r.o.

Business Park Košíře
Jinonická 804/80
158 00, Praha
+420 296 554 401

We want to serve and help our clients also beyond Poland. Our foreign representatives are listed below:


Belarus

OOO «БелБКФ»

+375 152 601 301
office@bkf.by

Croatia, Bosnia and Herzegovina

KROMA d.o.o.

+385 99 2145 475
tihana.labavic@kroma.hr

Czech Republic

Rospara Piotr

+420 77 67 33 228
p.rospara@bkfcarwash.cz

Estonia

Oksana Zaznoba

+48 691 070 171
o.zaznoba@bkf.pl

France

Jean Pierre Tulle

+331 609 625 50
jean-pierre.tulle@orange.fr

Germany

Łukasz Wołowiec

+48 607 730 699
l.wolowiec@bkfcarwash.de

Greece

Manolis Kenteroglou

+30 6945 59 67 07
kentemanos@gmail.com

Hungary

+48 607 730 780
export@bkfcarwash.eu

Latvia

VNK AV TRADE

+371 20023413
latvia@bkfcarwash.eu

Lithuania

Švaros broliai

+370 602 32666
edgaras.stanevicius@svarosbroliai.lt

Moldova

Ivan Zderciuc

+373 782 000 27
zderciuc@gmail.com

Romania

+48 609 537 179
export@bkfcarwash.eu

Russia

Bogdan Nowak

+48 503 154 359
+7 911 927 45 76
russia@bkfcarwash.eu

Serbia

KROMA wash systems d.o.o.
Jelena Krasić

+381 (0)65 347 00 97
jelena.krasic@kroma.rs

Slovakia

Martin Gerlici

+421 911 886 656
m.gerlici@nerta.sk

Sweden

Ecobark Vattenteknik AB
Per Nyman

+46 733 546560
per.nyman@ebvt.se

United Kingdom

Andrew Koltun

+44 75 8080 2000
sales@smart-carwash.co.uk

Kontaktní formulář

povinná pole jsou označena *