Kontakt

Autorizovaný dealer pro Českou republiku:


BKF Myčky s.r.o.
Business Park Košíře
Jinonická 804/80
158 00, Praha
+420 296 554 401
Rospara Piotr
+420 776 733 228
p.rospara@bkfcarwash.cz
Ondřej Musil
+420 775 377 165
o.musil@bkfcarwash.cz

We want to serve and help our clients also beyond Poland. Our foreign representatives are listed below:

Belarus
OOO «БелБКФ»

+375 152 601 301
office@bkf.by
Croatia, Bosnia and Herzegovina
KROMA d.o.o.

tel.: +385 99 2145 475
tihana.labavic@kroma.hr
Czech Republic
Rospara Piotr

+420 77 67 33 228
p.rospara@bkfcarwash.cz

Estonia
Oksana Zaznoba

+48 691 070 171
o.zaznoba@bkf.pl

France
Jean Pierre Tulle

+331 609 625 50
jean-pierre.tulle@orange.fr

Greece
Manolis Kenteroglou

+30 6945 59 67 07
kentemanos@gmail.com

Hungary
+48 607 730 780
export@bkfcarwash.eu

Latvia
VNK AV TRADE

+371 20023413
latvia@bkfcarwash.eu

Lithuania
Švaros broliai

+370 602 32666
edgaras.stanevicius@svarosbroliai.lt

Moldova
Ivan Zderciuc

+373 782 000 27
zderciuc@gmail.com

Russia
Bogdan Nowak

+48 503 154 359
+7 911 927 45 76
russia@bkfcarwash.eu

Serbia
KROMA d.o.o.

Dragan Grbić
Mob: +381 (0)63 504922
grbicmdm@yahoo.com

Slovakia
Martin Gerlici

+421 911 886 656
m.gerlici@nerta.sk


Sweden
Ecobark Vattenteknik AB
Per Nyman

+46 733 546560
per.nyman@ebvt.se


United Kingdom
Andrew Koltun

+44 75 8080 2000
sales@smart-carwash.co.uk

Kontaktní formulář

povinná pole jsou označena *