Bezkontaktní automyčka Praha

Mnozí majitelé automobilů rádi využívají kvalitního mytí vozů v některé z automatizovaných myček. Mnohdy ale dochází k poškození laku karoserie, což je nepříjemné. I proto se vyplatí využít bezkontaktní automyčky, které jsou k automobilům mnohem šetrnější a dokážou nabídnout velmi efektivní mytí se vším všudy. Bezkontaktní automyčka je plně ovládána člověkem, který si ošetřuje za pomocí čisticích prostředků a tlakové myčky svůj vlastní vůz. Podívat se na provoz můžete u některé z BKF Carwash bezkontaktních myček aut.

Samoobslužná automyčka Praha

Díky efektivní samoobslužné myčce máte skvělou možnost umýt si povrch vašeho vozu tak, že bude vypadat jako nový. Speciální programy, které samoobslužné mytí nabízí, jsou velmi výhodné v tom, že dokážou poskytnout vozu takovou péči, kterou automatické myčky nabídnou jen velmi těžko. Moderní bezkontaktní automyčky jsou k automobilům navíc šetrné a vy sami si budete moci regulovat, do jaké míry bude z myčky stříkat voda a jaká bude blízkost trysky ke kapotě vozu.

Mytí aut Praha

Mnozí lidé již vyzkoušeli bezkontaktní mytí aut a zjistili, že se jedná o naprosto skvělý způsob péče o vůz. Mytí takovýmto způsobem je maximálně efektivní, rychlé a maximálně pohodlné. Jedná se o samoobslužné mytí auta, které si od A až po Z vyřešíte sami. Na myčku pouze přijdete, zvolíte si konkrétní způsob mytí a pak se již jen řídíte příslušnými instrukcemi. Nejprve půjde na vůz čisticí prostředek, následně logicky voda a pak si jej můžete navoskovat a povrchově upravit.

Automyčka Praha

Máte chuť rozjet či rozšířit svoje podnikání? Pokud ano, můžete zauvažovat o nákupu moderní automyčky od naší společnosti BKF Carwash. Jedná se totiž o vynikající produkt určený k investici. U modulárních myček aut si můžete být jisti tím, že si je lidé oblíbí a budou k vám pravidelně chodit. Mytí vozů je totiž maximálně šetrné a pohodlné. Bez větších problémů si také můžete u samotného procesu zarelaxovat. Samoobslužný box je konstruován tak, že vás bude automat dokonale instruovat a vy si vůz umyjete dle potřeby.

Automyčky Praha

Pokud se chcete na naše bezkontaktní automyčky BKF

Carwash podívat a vyzkoušet si je, klidně můžete. Stačí si zajet na některé frekventovanější místo, kde jezdí spousty vozů a určitě tady myčku najdete. Nejčastěji jsou postaveny u velkých parkovišť obchodních center a na odpočívadlech u větších dopravních uzlů. Není se čemu divit, jelikož právě tady budou automyčky dokonale využívány.