Bezkontaktní automyčka Liberec

Majitelé a provozovatelé automobilů určitě ocení moderní bezkontaktní automyčky. Ty představují doslova revoluční řešení, které je ideální pro každý automobil. Díky šetrným programům je karoserie vozu myta maximálně obezřetně a šetrně. Bezkontaktní automyčka, jak už ostatně i její název napovídá, se nedostane do přímého styku s vozem a nemůže mu tak nijak ublížit. Klidně můžete využít moderní myčky aut v Liberci a sami se o tomto faktu přesvědčit na vlastní oči.

Samoobslužná automyčka Liberec

O samoobslužné myčce se toho již napsalo poměrně hodně, nicméně i přesto je třeba zdůraznit, že se jedná o revoluční typ mytí aut pro všechny, kteří chtějí být ke svému vozu šetrní. Na rozdíl od standardní automatické automyčky si budete moci auto bez větších problémů na určeném místě umýt sami, a to poté, co zadáte správný program, jehož služeb budete chtít využít. Auto může být umyto, navoskováno a speciálně ošetřeno různými prostředky.

Mytí aut Liberec

Krásné čisté auto je pro mnohé z nás jakousi samozřejmostí a umýt si vůz v klasické myčce může představovat jisté riziko, že jeho lak může být poškozen. Bezkontaktní mytí aut toto riziko zcela eliminuje, jelikož se přímo kapoty vozu kartáče nedotýkají. Jedná se v podstatě o samoobslužné mytí auta, které budete realizovat vy anebo osoba blízká, se kterou na myčku aut dorazíte. Nejedná se o nijak náročnou činnost a mnozí takovéto mytí považují spíše za příjemný relax.

Automyčka Liberec

Zvažujete, že začnete podnikat a pořídíte si v Liberci samoobslužnou automyčku? Je-li tomu tak, vyplatí se vsadit vše na nejmodernější technologie mytí aut. Ty představuje naše automyčka od BKF Carwash, která je řazena do modulárních myček aut. Jde ale v podstatě o klasický samoobslužný box, do kterého si zájemce o mytí vozu prostě dojede, navolí si ten správný program a začne s ručním mytím automobilu. Ten bude dokonale čistý bez jakéhokoli rizika poškrábání laku vozu.

Automyčky Liberec

Jakékoli naše moderní bezkontaktní automyčky si můžete přímo prohlédnout na mnoha místech nejen v České republice. Jsou postaveny hlavně na frekventovaných místech typu parkovišť u supermarketů anebo důležitých dopravních uzlů. Právě tam jsou automyčky nejčastěji využívány. Lidé si rádi umyjí své auto přímo na cestách v kvalitní myčce s inovativní technologií.