Bezkontaktní automyčka Brno

Mnozí majitelé vozů chtějí mít své automobily neustále čisté a vyžadují speciální služby bezkontaktní automyčky. Ty dokážou nabídnout maximální komfort, minimální námahu a skvělou čistotu vozu. Pokud se bojíte poškození vašeho laku, pak jste na omylu a není třeba se něčeho takového obávat. Bezkontaktní automyčka je totiž k vozidlu šetrná a odstraní pouze skvrny a nečistoty, jež se na jeho povrchu nacházejí. Znáte nějaké bezkontaktní myčky aut Brno?

Samoobslužná automyčka Brno

Samoobslužná myčka nabídne maximální komfort při mytí jakéhokoli automobilu bez rozdílu. Po samoobslužné myčce a jejich službách touží v Brně stále více lidí. Pokud vám nevyhovují standardní automyčky, do kterých s vozem vjedete, dojde k automatickému čištění a následně vyjedete ven, můžete této alternativy klidně využít. Ostatně vy sami si zvolíte program podle toho, jak je automobil znečištěn a co potřebujete umýt a vydrhnout.

Mytí aut Brno

V posledních letech se bezkontaktní mytí aut posunulo ve své kvalitě poměrně hodně daleko, a to především právě díky bezkontaktní technologii. Spousta lidí, kteří vlastní osobní automobil, se rozhoduje spíše pro vlastní mytí než pro automatiku. Když člověk vyjde ven z vozu, má možnost navolit si program a pak si umýt podle potřeby automobil tak, jak přesně potřebuje. Ten bude naprosto čistý a vy budete spokojení. Samoobslužné mytí auta dokáže doslova divy.

Automyčka Brno

Přemýšlíte o tom, že byste mohli provozovat v Brně bezkontaktní myčku aut? Pokud ano, určitě si pořiďte samoobslužný box. Naše moderní modely BKF Carwash jsou k dispozici v naprosto profesionálním provedení. Vy si můžete tuto bezkontaktní myčku pořídit do Brna klidně k čerpací stanici nebo k jinému objektu, který je z hlediska frekvence provozu automobilů dostatečně vytížený. Typické jsou u umístění modulárních myček aut pneuservisy, popřípadě autodílny a jiné provozy, kde jezdí spousty automobilů.

Automyčky Brno

Naše vysoce kvalitní bezkontaktní typy myček jsou u některých obchodních center a na velkých parkovacích místech. Bezkontaktní automyčky BKF Carwash jsou velmi pohodlné z hlediska obsluhy a nabídnou maximální komfort. Určitě je třeba říct, že si tyto automyčky mohou dovolit různé společnosti, a to i ty, které nemají na nákup nového vybavení extrémní finanční rezervy.