Jedinečná technologie mytí

Díky mnohaletým zkušenostem se nám podařilo vytvořit unikátní systém samoobslužného mytí vozů na evropské úrovni. Díky spolupráci našich inženýrů a týmu technologů chemie jsme připravili šest programů mytí, které spojují poměry faktorů jako např. tlak, teplota, chemické prostředky a demineralizovaná voda. Systém BKF 5+ znamená pět jedinečných programů mytí s možností rozšíření na šest programů.

NÁSTŘIK NA RÁFKY

Nástřik chemického prostředku na ráfky kol pomocí změkčené vody pod nízkým tlakem. Umožňuje odstranit karbonové usazeniny a skvrny z brzdových destiček. V tomto programu používáme změkčenou a demineralizovanou vodu, která zlepšuje účinnost chemických prostředků.

TURBO NÁSTŘIK – PŘEDMYTÍ

Nástřik chemického prostředku pomocí změkčené vody pod nízkým tlakem, příprava na samoobslužné mytí vozidel (změkčení odolných nečistot).
cw_pr1_medium

TLAKOVÉ MYTÍ – ZÁKLADNÍ MYTÍ

Tlak 100 bar, filtrace mechanických nečistot z vody – změkčené, chemické prostředky – prášek s neutrálním pH vůči laku, dávkován v průběhu procesu (technologie povrchově aktivních látek), vysoká teplota – snazší rozpouštění mastných skvrn.
cw_pr2_medium

OPLACH

Zbytky nečistot a chemických prostředků se po samoobslužném mytí opláchnou čistou vodou o pracovním tlaku 90 bar.
cw_pr3_medium

ÚDRŽBA POLYMEREM – VOSKOVÁNÍ

Filtrovaná voda, – změkčená voda s polymerem nejnovější generace, který lak pokryje tenkou a tvrdou vrstvou. Díky vysoké teplotě se tato vrstva „přilne“ ke karoserii.
cw_pr4_medium

LEŠTĚNÍ – ZÁVĚREČNÝ OPLACH

Omytí karoserie změkčenou vodou, bez minerálů (demineralizovaná voda) spolu se sušicím a lešticím činidlem, které pomáhá docílit vzhledu beze skvrn. Tento program umožňuje eliminovat nutnost otírání nebo schnutí vozidla.
cw_pr5_medium