Bezkontaktní automyčka Ústí nad Labem

Spousta majitelů vozů si své automobily ráda hýčká a snaží se je udržet v čistotě. Využívá se k tomu zejména bezkontaktní automyčky, která je k automobilu dokonale šetrná a zároveň efektivní. Je to právě bezkontaktní automyčka, jež je schopna umýt vůz bez jakéhokoli rizika poškrábání laku kapoty. Vždyť vy sami držíte v rukou tlakovou myčku, která smývá aplikované čisticí prostředky. Pokud využijete naše moderní myčky aut, můžete se o tomto faktu sami přesvědčit. Váš vůz bude po absolvování mytí vypadat jako nový a vy budete spokojeni.

Samoobslužná automyčka Ústí nad Labem

V jakékoli samoobslužné automyčce můžete váš vůz umývat bez rizika toho, že by mohlo dojít k poškození laku na autě. Jste to totiž vy sami, kdo pečuje o jeho čistotu. Když do automyčky přijdete, přistavíte vůz na příslušné místo a v automatu si navolíte příslušný program na mytí. Pak už pouze načerpáte pěnu, čisticí prostředek a následně omyjete povrch automobilu studenou vodou z vysokotlaké pistole.

Mytí aut Ústí nad Labem

V současnosti je bezkontaktní mytí aut na vzrůstající tendenci, a to hlavně kvůli své bezpečností a maximální efektivitě. Samoobslužné mytí auta je v tomto ohledu maximálně bezpečné a ničeho takového se obávat v žádném případě nemusíte. Vy sami si totiž budete ovládat tlakovou myčku a její vzdálenost od kapoty vašeho automobilu.

Automyčka Ústí nad Labem

Chcete si pořídit k vašemu stávajícímu podnikání nový byznys nebo začít podnikat? Jestliže ano, uvažujte o pořízení kvalitní bezkontaktní myčky vozů. Vlastníte-li například čerpací stanici či autodílnu, určitě se vám takováto investice musí vyplatit. U modulárních automyček dnes zakotvily spousty motoristů, jelikož majitelé vozů zjistili, že se jedná o bezpečné a velmi efektivní mytí vozů. Využít samoobslužný box může fakticky každý člověk. Jedná se o velmi jednoduchý způsoby péče o automobil.

Automyčky Ústí nad Labem

U bezkontaktní automyčky BKF Carwash budete mít jistotu maximálně precizního čištění pomocí těch nejkvalitnějších přípravků a čisté vody jdoucí z vysokotlaké pistole. Tlak je samozřejmě nastaven tak, aby vozu nemohl uškodit, ale aby byl natolik silný, že vyčistí i špínu, která je ke kapotě doslova přilepená. U automyčky je i toto neskutečně důležité, protože třeba hmyz přischlý k povrchu vozu automatická myčka mnohdy neodstraní.