Bezkontaktní automyčka Ostrava

Pro mnohé majitele automobilů v Ostravě a okolí jsou bezkontaktní automyčky jediným řešením, jak umýt svůj vůz. Obavy z toho, že byste z bezkontaktní automyčky odjížděli s poškrábaným lakem, jsou zcela zbytečné. Bezkontaktní automyčka BKF carwash nabízí zcela komfortní řešení pro mytí každého vozu. Chcete-li začít podnikat a nabídnout svým zákazníkům možnost dokonale umýt jejich vůz, rozjeďte podnikání myčky aut v Ostravě.

Samoobslužná automyčka Ostrava

Díky samoobslužné automyčce BKF carwash nabídnete jedinečnou možnost dokonale umýt vůz těm, kterým nevyhovují klasické automyčky, do kterých auto vjede a na konci vyjede po všech procedurách. Díky samoobslužné automyčce si automobil umyje po zvolení programu každý sám. I díky tomu lze ušetřit nemalé peníze za mytí vozu.

Mytí aut Ostrava

Bezkontaktní mytí aut Ostrava v současné době zažívá neuvěřitelný nárůst. Většina lidí, kteří jezdí automobilem, si jej také rádi umyjí sami. Ať je to již z důvodu toho, že nechtějí využít klasické automyčky, nebo berou samoobslužné mytí auta jako určitý druh relaxu. Přeci jen, v případě, že si svůj vůz umyjete sami, získáte tak mnohem lepší pocit dobře odvedené práce a to je mnohdy k nezaplacení.

Automyčka Ostrava

Uvažujte-li nad tím, že byste si rádi pořídili pro své podnikání automyčku v Ostravě i vy, rozhodně neváhejte, neboť automyčka od BKF Carwash je velmi vhodným objektem pro investici. Díky našemu řešení modulárních myček aut získáte samoobslužný box, který je možno stavět jako doplněk k vaší čerpací stanici, k pneuservisu či k jinému místu, kde je větší fluktuace automobilů. Právě do takových míst v Ostravě se bude hodit naše bezkontaktní automyčka. Lidé, kteří využili naší automyčku před vámi, mají zajištěno skvělé živobytí.

Automyčky Ostrava

Naše bezkontaktní automyčky můžete v ČR nalézt již i u větších obchodních domů, na přilehlých parkovištích i na místech, kde byste je možná ani nečekali. Naše technologie není finančně náročná, proto si naše automyčky mohou dovolit i firmy, které mají ve svém vozovém parku pouze několik vozů. Získejte možnost vašemu vozu vtisknout punc čistoty, díky kterému se i váš pocit z jízdy mnohonásobně zlepší.